עיצוב סלונים אריק דיזיין חנות רהיטים

עיצוב סלונים – כל מה שכדאי שתכירו טרם עיצוב הסלון שלכם

עיצוב סלונים – כל מה שכדאי שתכירו טרם עיצוב הסלון שלכם

עד לפני מספר שנים בודדות אנשים בחרו את כל פרטי הריהוט שלהם בעיקר על סמך התאמתם מבחינה פרקטית לכל צורכיהם. אך בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בכל הקשור לתפיסת העיצוב והמראה הכללי של הבית, מה שגורם לרבים לרדוף אחר נראות דירתם. אז לפני שגם אתם מחליטים לערוך מספר שינויים בבית בכלל ובחלל הסלון בפרט, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם לעשות זאת נכון ולצלוח את הליך עיצוב סלונים. הנקודה הראשונה היא היכרות עם כלל האפשרויות המגוונות הקיימות כיום. כפי שציינו מעלה, בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בכל הקשור לעולם העיצוב. מעבר לשינוי בתפיסת הציבור וברצונו לשלב פרטי ריהוט עיצוביים ומרשימים בדירתו, גם יצרני רהיטים רבים בכלל וסלונים בפרט, הדביקו את הפער והחלו לייצר רהיטים וסלונים בשלל עיצובים לבחירה. אריק דיזיין מציע מגוון רחב של אפשרויות בחירה שיוכלו להתאים להליך עיצוב סלונים בו אתם נמצאים.

התאימו את מערכת הישיבה הנכונה והמתאימה ביותר לחלל הסלון שלכם

רגע לפני שאתם מעצבים את אחד החללים המשפחתיים ביותר בבית, הנה לכם כל מה שחשוב שתכירו אודות עיצוב חדר סלון. תחילה חשוב לפתוח ברהיט החשוב ביותר בחלל הסלון, מערכת הישיבה. כיום יש מגוון עשיר של מערות ישיבה השונות זו מזו בחומרי הייצור, באופן הייצור וכמובן בעיצובים ובצבעים, כך שללא כל צל של ספק תצליחו למצוא את מערכת הישיבה המתאימה ביותר לטעמכם האישי. עיצוב חדר סלון מתחיל בבחירה נכונה של מערכת ישיבה שתתאים לגודל החלל, לשאר פרטי הריהוט מבחינה עיצובית וכמובן לצרכים האישיים שלכם. בשל הביקוש הגדול למגוון רחב של אפשרויות השונות זו מזו כמעט בכל פרמטר אפשרי, חשוב להגיע למעמד הבחירה מוכנים וממוקדים על מנת להימנע מבלבול של ממש אל מול ים האפשרויות הקיימות לרשותכם.

מערכות ישיבה פינתיות לעומת מערכות ישיבה בשני חלקים – הכירו את כל המאפיינים

נתחיל מהסגנונות השכיחים ביותר אשר משמשים את רוב אזרחי ישראל. האפשרות הראשונה היא כמובן בחירת סלונים הכוללים שני חלקים, ספה דו מושבית ולצידה ספה תלת מושבית בהתאמה. האפשרות השניה אשר תופסת תאוצה של ממש בשנים האחרונות היא סלונים פינתיים. עיצוב סלונים פינתיים בעזרת מערכות ישיבה פינתיות יבטיחו לכם כמה וכמה יתרונות על פני החלופה, סלונים בחלקים. היתרון המרכזי ביותר בגינו רבים מהאנשים המעוניינים בהליך עיצוב סלונים פינתיים, בוחרים דווקא את מערכות הישיבה הפינתיות הוא חיסכון במקום. חלק בלתי נפרד מהליך עיצוב סלון בבית חייב לכלול התייחסות לגודל החלל והשארת די מקום לתנועה נוחה ללא צפיפות יתר. עיצוב סלון בבית תוך התייחסות לנקודה זו יבטיח לכם שימוש מיטבי בגודל החלל העומד לרשותכם כך שתוכלו ליהנות מסלונים מעוצבים תוך שמירה על תנועה חופשית.

ריקליינרים, שזלונג וארגז מצעים – וודאו שאתם בוחרים את מערכת הישיבה המתאימה ביותר לצרכים שלכם

רגע לפני שנעבור לנקודה הבאה אליה חשוב שתתייחסו בהליך עיצוב סלונים, חשוב שתכירו עוד כמה מאפיינים של מערכות ישיבה פינתיות וכן של מערכות ישיבה בשני חלקים. מערכת ישיבה פינתית על פי רוב תכלול שזלונג המאפשר שכיבה על הספה בנוחות מקסימלית. אז במידה ואתם אוהבים להיזרק על הספה לאחר יום עבודה ארוך ולשכב מול הטלוויזיה, ייתכן שספה פינתית בשילוב שזלונג היא התשובה הטובה ביותר עבור הליך עיצוב סלון בבית שלכם. כמו כן חלק נכבד ממערכות הישיבה הפינתיות הכוללות שזלונג מגיעות מצויידות עם ארגז מצעים מפנק. מנגד, מערכות ישיבה בשני חלקים פעמים רבות משלבות ריקליינרים במטרה לאפשר ליושבים עליהן נוחות מרבית וישיבה בכמה זוויות נבחרות. כמובן שהריקליינרים כוללים גם הדומים נשלפים כך שהבוחרים במערכות ישיבה אלה יוכלו אף הם ליהנות מישיבה נוחה ומפנקת. אריק דיזיין מציע עבור לקוחותיו את כלל האפשרויות, כל שנותר לכם לעשות זה להתאים את סגנון מערכת הישיבה לצרכים האישיים שלכם וכמובן לגודל ועיצוב חלל הסלון טרם הגיעכם למעמד הבחירה.

עיצוב סלונים מבד לעומת עיצוב סלונים מעור

הנקודה הבאה שחשוב שתכירו בעת הליך עיצוב סלונים היא החומרים השונים מהם מיוצרים סלונים מעוצבים. עיצוב הבית סלון מתחיל בבחירת סגנון מערכת הישיבה וממשיך בבחירת חומרי הייצור שלה. חומרי הייצור השכיחים ביותר מהם עושים את רוב ככל מערכות הישיבה הם עור ובד. עד לפני מספר שנים בודדות הדעה הרווחת הייתה שסלוני עור נחשבים לאיכותיים יותר, עמידים יותר וכמובן מעוצבים ומרשימים יותר מבחינת המראה הכללי. אך בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים משמעותיים בדבר וכיום יש מגוון עשיר של סוגי בדים איכותיים, עמידים ואף מרימים ביופיים מהם ניתן לייצר מגוון עשיר של סלונים מערכות ישיבה. בשלב השני אל עבר המטרה, עיצוב סלונים, אתם צריכים להכיר באפשרויות חומרי הייצור והמאפיינים השונים לכל חומר על מנת שתוכלו לבחור את החומר המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.

מגוון רחב של בדים לבחירה – ישנם בדים עמידים, קלים לניקוי ואף דוחי כתמים!

עיצוב סלונים ושימוש בעור יאפשר לכם ליהנות מכמה יתרונות גדולים כאשר המרכזיים שבהם הם עמידות לאורך שנים ארוכות, הליך ניקיון קל ומהיר, כמעט ללא חשש כתמים וכמובן רמת נוחות גבוהה. עיצוב הבית סלון בד לעומת זאת, עד לפני שנים ספורות לא כלל אף לא מחצית מהיתרונות שהובאו מעלה לטובת סלוני עור. אך חשוב להדגיש ולומר כי בשל עליית הביקוש והשימוש הרב בכמה וכמה סוגים שונים של בדים, כיום יש מערכות ישיבה העשויות בד שאינן נופלות בשום פרמטר מסלוני עור. ישנם בדים איכותיים וחזקים במיוחד אשר נשארים במצבם לאורך שנים ארוכות. כמו כן יש לא מעט סוגים של עיצוב סלונים בבד רחיץ שניתן לכבס ולנקות בקלות רבה. אם לא די בכך, וודאי תשמחו לשמוע שישנם בדים דוחי כתמים כך שגם אם דירתכם כוללת בעלי חיים או ילדים קטנים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהסלון ישאר במצבו ובמראהו לאורך שנים.

עם כל החשיבות להליך עיצוב סלונים, אל תשכחו לשים דגש על החלק המרכזי – נוחות הישיבה

השלב האחרון והחשוב מכל שנותר לכם לבדוק, לאחר שהחלטתם על סגנון עיצוב פנים סלון המתאים לחלל הסלון בדירתכם וכן על חומרי הייצור של מערכת הישיבה הבאה שלכם, הוא כמובן נוחות הישיבה. כפי שציינו מעלה, אנשים רבים בשנים האחרונות שימים דגש מרכזי על נראות דירתם והתאמת כל פרטי הריהוט לקו העיצובי מבחינת סגנונות וצבעים. אך כאשר מגיעים למלאכת עיצוב סלונים, החלק המרכזי והחשוב ביותר הוא דווקא הנוחות ולא הנראות. לכן, עיצוב סלונים חייב לכלול התייחסות בלתי מבוטלת להעדפותיכם האישיות מבחינת נוחות הישיבה. אריק דיזיין מציע עבור לקוחותיו מגוון עשיר של מערכות ישיבה בכלל הסגנונות, הגדלים והצבעים תוך הקפדה על רמת נוחות ללא דופי. ישנן מערכות ישיבה הכוללות גם משענות תומכות גב שיוכלו להתאים לאנשים הסובלים מכאבי גב כרוניים כאלה ואחרים.

דילוג לתוכן