אריק דיזיין - לוגו

ספות מבד לעיצוב הבית

ספות מבד מאפשרות לכם לעצב את הבית בדרך ייחודית. ברשת שיווק המתמחה ביבוא, ניתן גם לבחור בפתרון הנוחות באופן מקצועי. הדבר נובע מכך שהיא מייבאת את כל סוגי האריגים, בעיבודים שונים, מה שמאפשר בחירה קלה ופשוטה של סגנון הנוחות שלכם. כיצד אנו ממליצים לבחור ספות מבד? להלן כל מה שתצטרכו לדעת ולהכיר בנושא.

הכל מתחיל מהנוחות – חשוב למדוד את הספות לפני הרכישה

רוב הקהל הישראלי למעשה נוהג כך. אף אחד לא רוצה לגשת לרכישת ספה המתבררת כלא נוחה. ניגשים למחלקת ספות מבד ובוחרים את הדגם הכי משביע רצון שניתן למצוא. ברם, כאן גם מתחילה הטעות של רובנו. כאשר אנחנו ברשת השיווק, אנחנו לא נמצאים בבית אלא ברשת. מה שנראה טוב מתחת לנורות הלד הזוהרות באולם התצוגה לא בהכרח יתאים לעיצוב הבית שלכם. לכן, לפני שתצאו למדוד את הספות, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם.

גבשו תכנון מבני של הספות

תכנון מבני הוא הבסיס לכל הבחירה שלכם. הוא קובע האם הספות יגובשו בצורה עגולה בידיות הקצה או בצורה מרובעת. בעוד ידיות עגולות מחזקות את הדימוי הכפרי של עיצוב הבית, המרובעות מבניהם יחזקו את האלמנט הבורגני. חשוב לגשת לבחירה עם חזון ידוע מראש, ולבחור ספות בהתאם אליו.

גבשו תכנון גווני של הספות

בחירת גוון ספות מבד חשובה וקריטית להצלחת עיצוב הסלון שלכם. אם יש לכם רצפה אדריכלית מוכנה, הצבעים והעיבודים שלה יותר ממרמזים מהי הספה שתתאים להיות מוצבת מעליה. בדרך כלל, מרצפות כהות יזמינו ספות בהירות ולהיפך. ישנם מעט בתים בהם כל האלמנטים הם חד גוניים אך הם מעטים מאד ומצריכים בחירה מדויקת של הצבע, מה שלא קורה בדרך כלל בחנויות רהיטים. בכל מקרה, חשוב למנף את בחירת הצבע שלכם בהתאם לתצפיות על החדר המבוקש והשוואתן עם התכולה של רשת השיווק.

אל תאשרו את הבחירה מבלי לבדוק פרספקטיבה מרחבית

אם הספה מרגישה לכם עבה בחנות – סימן שהיא תהיה עבה בבית: הידיות עבות מהרגיל, הפרזול מאד רחב (לא בכל ספה יש פרזול גלוי) ועוד. במידה והחדר קטן, זה אכן לא יתאים. גם ההיפך הוא שנכון. ספות שמרגישות לכם קטנות ודקות מדי מעידות על כך שהחדר שאתם מבקשים לעצב כנראה גדול. לכו עם התחושות שלכם בעניין זה, ובמידת הצורך היוועצו במעצב פנים שיסייע לכם לאשרר את בחירתכם ולהסדיר בו ספות מבד שמשלימות באופן משכנע את העיצוב.

אריק דיזיין - ריהוט מעוצב

אריק דיזיין - ריהוט מעוצב

אצלנו באריק דיזיין, תמצאו מבחר מקיף אך מוקפד של פריטים יפהפיים, קלאסיים ונועזים החל מסלון, פינות אוכל, חדרי שינה, ספות, כורסאות, כסאות, שולחנות, שידות, גופי תאורה, שטיחים ומבחר אקססוריז משלימים לבית. אנו מובילים קו עיצובי מגוון המציע רהוט מעוצב עם איכות בלתי מתפשרת, ברמת מחירים נגישה לקהלים רחבים ומגוונים.

דילוג לתוכן