סלונים פינתיים

מה שכל אחד צריך לדעת על סלונים פינתיים

סלונים פינתיים יכולים להיות פתרון מצוין עבור דירות שונות במקרים כאלו ואחרים. בחירה של סלונים פינתיים איכותיים יכולה לשנות את האופן בו נראה החלל המשותף בבית מהקצה אל הקצה. בחירה נכונה היא הדרך שלכם להבטיח מרחב נעים ובטוח בו אתם יכולים לבלות עם בני המשפחה שלכם, להזמין חברים לכוס קפה וליהנות ביחד עם בן הזוג תוך צפייה משותפת בסדרה האהובה עליכם.

הבחירה אמנם מבלבלת אבל שווה להשקיע בה מחשבה

בחירה של סלונים פינתיים היא אמנם בחירה מבלבלת, אבל לא כזו שלא ניתן לבצע אותה על ידי יישום של כמה עיקורונות פשוטים. בין אם אתם מעוניינים ברכישה של סלונים פינתיים מבד ובין אם אתם מעוניינים ביצירה של סלונים פינתיים קטנים על ידי מספר מושבים, הרי שמדובר בעולם שלם של צבע וטקסטורות שמתוכו ניתן לברוא סלון נעים ומזמין, כזה שיעשה לכם חשק לבלות ימים ארוכים. במאמר הבא נסקור ביחד את היתרונות העומדים בפני אלו הבוחרים סלונים פינתיים על פני סלונים אחרים ונראה ביחד כיצד ניתן לנצל את השטח של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר כדי לקבל את האפקט אותו אתם רוצים לקבל מהחלל הביתי שלכם. אז ללא שהיות נוספות, אנחנו מזמינים אתכם לצלול ביחד איתנו לעולם של צבע, רכות ויופי.

מה אנחנו צריכים להבין על חלל הבית

סלונים פינתיים הם פתרון מצוין עבור מי שרוצה להפוך את המרחב הביתי שלו לגדול יותר מצד אחד ולמפנק במיוחד מהצד השני. היתרון של סלונים פינתיים, בוודאי סלונים פינתיים איכותיים הוא הניצול המלא של פינת החדר ללא אבדן של מקום. לאורך השנים, הניצול של הפינה הפך לא רק לאלמנט שמאפשר לנו לנצל את החדר בתבונה, כי אם גם מאפשר לנו לייצר מרחב נוח בהרבה לישיבה ו- ‘רביצה’.

הרי עלינו לזכור כי מהרגע בו נכנסה הטלוויזיה לחיינו, התפקיד של  סלון הבית קיבל תפנית. אם בעבר המטרה של הסלון הייתה לארח אורחים ולייצר מפגש בו אנשים יושבים במעגל, הרי שמהרגע בו נכנס המסך לחיינו, אנחנו רוצים לייצר מרחב בו בני הבית והחברים יכולים לנוח תוך שהם צופים בתוכן המוקרן בקיר לפניהם.

סלונים פינתיים למעשה מאפשרים לנו ליהנות לא רק מצפייה במסך כי אם גם מאפשרים לנו לשבת בנוחות. סלונים פינתיים מאפשרים לנו להרים רגליים בסוף היום הארוך שעברנו וליהנות ביחד, עם בן הזוג, החברים או כל המשפחה, תוך צריכה של התוכן האהוב עלינו ועל בני ביתנו.

כך שהבחירה של סלון פינתי מעוצב היא בחירה שיש לבצע אותה תוך מתן מענה לא רק לצבע ולטקסטורה של הפריט המרשים הזה, המוצב לא פעם במרכז הבית ומטווה את הקו העיצובי של המרחב כולו. הבחירה היא גם בחירה שמטרתה להעניק נוחות מקסימלית שתאפשר לכם ולבני הבית שלכם לקבל את המנוחה שמגיעה לכם בסוף יום ארוך.

אגב, זה לא משנה אם מדובר על סלונים פינתיים קטנים המיועדים לדירות קטנות במיוחד, גם במקרה הזה אנחנו נביט באותם אלמנטים. הנוחות לעומת היופי והאסתטיקה של החלל בו רבים מאתנו שוהים שעות ארוכות בכל יום.

הבחירה היא נגזרת של צבע וטקסטורה

כאמור, אין זה משנה אם מדובר על סלונים פינתיים קטנים או סלונים יוקרתיים גדולים, בסופו של יום אנחנו מדברים על אלמנט שתופס לא מעט נפח ונוכחות בחדר ולכן אנחנו צריכים להחליט כיצד הוא יכול לשרת אותו ואת הקו העיצובי בו בחרנו בצורה הטובה ביותר.

כאשר אנחנו מדברים על סלונים פינתיים אנחנו קודם כל צריכים כמובן לחשוב על הקו העיצובי אותו אנחנו רוצים לממש בחדר. אל תשכחו כי כאשר אנחנו בוחרים סלונים פינתיים איכותיים אנחנו בוחרים כמובן גם ריפוד שייתן את המענה המתאים למה שאנחנו מחפשים. למשל, כאשר אנחנו בוחרים סלונים פינתיים מבד אנחנו מייצרים קו עיצובי שמשדר נוחות ותחושה של חמימות. בעוד אם נבחר דווקא סלונים פינתיים עשויים עור אנו עלולים למצוא את עצמנו דווקא בחלל המשדר יוקרה והדר.

אחרי שבחרנו בין סלונים פינתיים מבד ובין סלונים פינתיים מעור או כל טקסטורה אחרת, בין אם חלקה, משובצת או מפוספסת, זה הזמן לבחור בצבע.

הצבע של סלונים פינתיים משמעותי במיוחד. שכן אנחנו מדברים כאמור על פריט גדול ומשמעותי שתופס נפח לא מועט בתוך חלל החדר. כאשר אנחנו מדברים על סלונים פינתיים, על פי רוב, ההמלצה של מרבית מעצבי הפנים היא לבחור צבע ניטרלי בעל גוון שקט. זה לא אומר כמובן שאי אפשר לבחור סלונים פינתיים צבועים באדום עז, חום , צהוב או ירוק בולט, אבל אנחנו צריכים לקחת בחשבון כי אם זו הבחירה שלנו אנחנו נצטרך לייצר חלל בו שאר הפריטים ‘משתפים פעולה’ עם הפריט הגדול והבולט. אבל, אם אנחנו רוצים לייצר מרחב ורסטילי, בו יש תנועה ואנחנו יכולים לשנות בו את הקו העיצובי על ידי שינויים קלים בכריות שעל הספה או באלמנטים המופיעים על שולחן הקפה, הבחירה הנכונה תהיה של סלונים פינתיים הצבועים בגוונים שקטים יותר. אלו יכולים להיות גווני פסטל או כל צבע הנותן טון שקט יותר לחלל.

אל תשכחו כי כאשר אנחנו מדברים על סלונים פינתיים אנחנו צריכים לצאת אל עבר הבחירה מתוך הסתכלות על פלטה של צבעים. לאורה נבחר את שאר האלמנטים בחלל מתוך רצון להתאים בין כל הפריטים המופיעים  בחדר.

בחירה של סלונים פינתיים איכותיים זו בחירה משתלמת במיוחד

אם יש מקום בבית בו אנחנו מבלים שעות רבות במהלך היום זה כמובן הסלון. אנחנו כולנו בוגרים של שנה בה בילינו שעות רבות בבית. במובנים מסוימים ממש ‘גילינו’ את הבית שלנו מחדש. לכן, אנחנו יודעים להגיד היום, יותר מאי פעם, עד כמה חשוב לייצר מרחב בטוח ונעים עבור תושבי הבית. כאשר אנחנו בוחרים סלונים פינתיים איכותיים אנחנו עושים בחירה חכמה שכן אנחנו מדברים על פריט עליו אנחנו יושבים יום אחרי יום שעות ארוכות מאוד.

בחירה של ספה נוחה, מזמינה, כזו שכיף לארח עליה או לראות טלוויזיה תוך שאתם נשענים על הכרית האהובה עליכם הנמצאת במרכזה, היא בחירה שיש בה תועלת רבה בראש ובראשונה עבורכם ועבור בני הבית על אחת כמה וכמה.

מה עושים עכשיו?

ההמלצה שלנו היא לקחת את הטיפים והעצות שניתנו כאן ולחלק אותן לשתי משימות קטנות  מהן תתחילו את התהליך של בחירת הספה המושלמת עבורכם ועבור בני הבית שלכם. המטלה הראשונה היא למדוד בצורה טובה את הבית באופן כזה שיאפשר לכם להחליט כיצד להניח את הפריטים בהם בחרתם. האמינו לנו, אין מתסכל יותר מלגלות כי הספה שהזמנתם לא מתאימה בדיוק לקיר באופן בו רציתם שזו תתאים.

המשימה השנייה, המהנה מכולן היא להתחיל לשאוב השראה. הסתכלנו באתרים לעיצוב פנים לסלון ובאפליקציות השונות כדי לקבל רעיונות דרכם תוכלו להחליט איך הייתם רוצים לעצב את הבית שלכם באופן שיתאים בדיוק לכם. לצרכים שלכם וכמובן לטעם האישי שלכם בעיצוב הבית.

Picture of אריק דיזיין - ריהוט מעוצב

אריק דיזיין - ריהוט מעוצב

אצלנו באריק דיזיין, תמצאו מבחר מקיף אך מוקפד של פריטים יפהפיים, קלאסיים ונועזים החל מסלון, פינות אוכל, חדרי שינה, ספות, כורסאות, כסאות, שולחנות, שידות, גופי תאורה, שטיחים ומבחר אקססוריז משלימים לבית. אנו מובילים קו עיצובי מגוון המציע רהוט מעוצב עם איכות בלתי מתפשרת, ברמת מחירים נגישה לקהלים רחבים ומגוונים.

דילוג לתוכן