סלון פינתי אריק דיזיין חנות רהיטים

סלון פינתי בשלל דגמים וחומרים לבחירה – כל מה שחשוב שתכירו טרם בחירת מערכת הישיבה שלכם

ראשית, חשוב לפתוח ולומר כי כיום יש לא מעט סוגים שונים של מערכות ישיבה שיכולות להתאים בדיוק עבורכם. הסוגים השונים באים לידי ביטוי בצורת העיצוב של מערכות הישיבה, גודלן, צבען וכמובן, החומרים מהם הן עשויות. לכן, אם גם אתם מעוניינים להתחדש במערכת ישיבה נפרדת, סלון פינתי או סתם כורסת טלוויזה מפנקת, כדאי שתכירו כמה פרטים חשובים טרם מעמד הבחירה.

הכירו את מערכות הישיבה השכיחות ביותר בישראל

מערכות הישיבה השכיחות ביותר בישראל בשנים האחרונות הן ספה תלת מושבית ולצידה ספה דו מושבית וכן ספה פינתית. ההבדלים בין העיצובים השונים של מערכות הישיבה הללו באים לידי ביטוי בגודלן, צורתן וכמובן, עיצובן. סלון פינתי על פי רוב כולל שזלונג בשלל גדלים לבחירה המאפשר לעושים בו שימוש לשכב בנוחות, מה שכמובן שלא קיים בסלון בשני חלקים. מנגד, סלון בשני חלקים מאפשר למקם את חלקיו השונים בכל מקום ומרחק שתרצו, מה שלא קיים בחלופה, סלון פינתי. לכן, הדגשים החשובים ביותר שצריכים לעמוד לנגד עיניכם כאשר אתם באים לבחור מערכת ישיבה לדירתכם הם הצורך למקם את חלקי הסלון במרחק מסויים (מה שיחייב אתכם לבחור סלון בשני חלקים נפרדים) וכן האפשרות לשכב בנוחות על מערכת הישיבה (מה שיחייב אתכם לבחור סלון פינתי הכולל שזלונג)

רגע לפני בחירתכם, חשוב שתכירו את היתרונות והחסרונות של מערכות הישיבה השונות

אך עוד לפני שתחליטו איזה מערכת ישיבה מתאימה יותר לדירתכם, חשוב שתכירו כמה יתרונות וחסרונות לסוגי הסלונים השונים. סלון בשני חלקים אשר עתיד להיות ממוקם באזור ללא פינה, כולל יתרון ברור של ניצול שטח הדירה. מעבר לניצול שטח הדירה, ניתן יהיה להפריד את חלקי הסלון כאוות נפשכם, מה שיוכל יותר להתאים לחללים שאינם פינתיים. לעומת זאת, עבור חללים פינתיים, הסלון הפינתי כולל את יתרון ניצול שטח הדירה על הצד הטוב ביותר. מיקום הסלון הפינתי בשטח הכולל פינה יאפשר לכם להתאים במדויק את הסלון למידות החלל כך שתנצלו את מירב המקום על הצד הטוב ביותר. אריק דיזיין יאפשר לכם ליהנות משלל דגמים בכל הגדלים והצורות להתאמה מלאה. יש להדגיש ולומר כי כיום ישנה אפשרות לבחור סלון פינתי הניתן לפירוק לשני חלקים כאשר החלק הראשון כולל את מירב הסלון בעוד החלש השני כולל את השזלונג בלבד.

תא אחסון מפנק לעומת שימוש בריקליינרים – התאימו את מערכת הישיבה להעדפותיכם האישיות

הבחנה נוספת שיש להכיר בין סוגי הסלונים השונים היא מקומות אחסון לעומת נוחות ישיבה. ישנם לא מעט דגמים של סלונים פינתיים הכוללים תא אחסון תחת השזלונג. השזלונד ניתן להרמה כך שתוכלו לאחסן תחתיו לא מעט מצעים או חפצים שונים. לא מעט אנשים מכריעים את בחירתם לטובת סלון פינתי אך ורק בשל פתרונות האחסון המרשימים שהוא יודע להציג. מנגד, סלונים נפרדים שאינם פינתיים פעמים רבות כוללים ריקליינרים שיאפשרו נוחות ישיבה מקסימלית במספר מקומות. במידה ונוחות הישיבה בכלל ושימוש בריקליינרים בפרט חשובה לכם, חשוב להכיר בעובדה כי רוב הדגמים בהם משולבים ריקליינרים הם דגמים נפרדים. יש להדגיש כי ישנם דגמים בודדים של סלונים פינתיים הכוללים ריקליינרים מחד, וכן מאידך תצליחו למצוא דגמים ספורים של מערכות ישיבה נפרדות בשילוב תאי אחסון, אך ברוב הדגמים השכיחים ביותר, הפינתיים מתאפיינים בארגז מצעים בעוד הנפרדים מתאפיינים בשילוב ריקליינרים. אריק דיזיין ישמח לספק לכם את כל סוגי הסלונים בשילוב כלל התוספות המתאימות ביותר עבורכם.

מערכות ישיבה מעור לעומת מערכות ישיבה מבד – כל מה שחשוב שתכירו

באשר לנוחות הישיבה הכללית ללא כל קשר לאפשרות לשכב על השזלונג או להתפנק עם ריקליינר, חשוב להכיר את סוגי החומרים השכיחים ביותר מהם מייצרים מערכות ישיבה. האפשרות הראשונה היא כמובן מערכת ישיבה העשויה מעור והאפשרות השניה היא מערכת ישיבה העשויה מבד. עד לפני מספר שנים בודדות רוב ככל המתחדשים במערכות ישיבה חדשות עבור ביתם בחרו במערכות ישיבה העשויות עור בשל הדעה הרווחת כי סלוני עור איכותיים יותר, נוחים יותר ומחזיקים מעמד לאורך שנים ארוכות כמעט ללא בלאי. אך, בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בדבר וכיום יש מגוון עשיר של סוגי בדים איכותיים במיוחד אשר מייצרים מהם סלון פינתי מבד ואף סלון בשני חלקים ברמת האיכות הגבוהה ביותר. אז באשר לבחירת סוג החומר המתאים ביותר לצרכים שלכם, ישנם כמה וכמה נקודות חשובות שיש לשים עליהן את הדעת טרם הבחירה.

מגוון עשיר של סוגי בדים לבחירה

סלון פינתי מבד איכותי ועמיד יחזיק לכם מעמד שנים ארוכות ויאפר לכם ליהנות מחווית ישיבה חמימה. חשוב להכיר את ההבדלים השונים בין סוגי הבדים מהם מייצרים כיום מגוון סלונים, על מנת שתוכלו לבחור את סוג הבד המתאים ביותר עבורכם. ישנם סוגי בד רחיץ שניתן לנקות היטב על ידי כיבוסו, ישנם סוגי בד דוחי כתמים כך שניתן יהיה לשמור על ניקיונו ונראותו לאורך שנים, ישנם סוגי בד הכוללים קטיפה ולעומתם רבים אחרים המתאפיינים בחספוס. רבים בוחרים את סוג הבד בהתאם לצרכים האישיים שלהם כך שבמידה ובדירתם ישנן חיות מחמד או ילדים קטנים, הם בוחרים בעיקר את סוגי הבד העמידים ביותר, ולעומת זאת אם הסלון הפינתי מיועד לדירה הכוללת אנשים בוגרים בלבד, ניתן להתפשר מעט על עמידות הבד לטובת רמת הנוחות. בחירה נכונה של סלון פינתי מבד בהתאם לצרכים שלכם תבטיח לכם סלון פינתי נוח ועמיד במיוחד.

יתרונות מערכות ישיבה העשויות עור

מנגד, מגוון סוגי סלונים מעוצבים העשויים מעור, על אף חוויית הישיבה הקרירה, כוללים לא מעט יתרונות על פני סלון פינתי מבד. יתרונות סלוני העור מסתכמים בעיקר בקלות הניקיון, בעמידות לאורך שנים וכמובן בנראות המרשימה. ניקיון סלון עור מסתכם בכמה רגעים ספורים בהם תעבירו מגבון לח בלבד. כמו כן, לדעת רבים, מערכות ישיבה מעור נראות מרשימות ואלגנטיות הרבה יותר מסלוני בד. לכן, חשוב לעשות את השיקולים שלכם תוך התייחסות לכלל הנתונים הללו טרם בחירתכם במערכת הישיבה הבאה שלכם. המשתנה האחרון שיש לקחת בחשבון במהלך הבחירה הוא צבע הסלון. סלון פינתי אפור נחשב לשכיח במיוחד בשנים האחרונות אך תופתעו לשמוע, ישנם גם רבים הבוחרים סלון פינתי לבן. סלון פינתי לבד אמנם עשוי להתלכלך במהירות רבה אך בחירת הבד המתאים ביותר או לחילופין עור איכותי יאפשרו לכם לשמור על צבעו הלבן לזמן רב.

התאימו את הצבע המתאים ביותר לעיצוב הדירה

סלון פינתי אפור, שחור או בכל צבע כהה אחר, יאפשר לכם בחירה רחבה הרבה יותר של סוגי בדים ועורות ללא חשש מכתמים ולכלוכים רבים. אצל אריק דיזיין תוכלו למצוא מגוון עשיר של סלונים בשלל צבעים לבחירה. כך או כך, כל שאתם צריכים לעשות טרם מעמד הבחירה הוא להגיע מוכנים וממוקדים, לאחר שאתם מכירים היטב את כלל הנקודות שהובאו מעלה. התייחסות בכובד ראש לכלל הנקודות תאפשר לכם ליהנות ממערכת ישיבה מתאימה במדויק לצרכים האישיים שלכם.

Picture of אריק דיזיין - ריהוט מעוצב

אריק דיזיין - ריהוט מעוצב

אצלנו באריק דיזיין, תמצאו מבחר מקיף אך מוקפד של פריטים יפהפיים, קלאסיים ונועזים החל מסלון, פינות אוכל, חדרי שינה, ספות, כורסאות, כסאות, שולחנות, שידות, גופי תאורה, שטיחים ומבחר אקססוריז משלימים לבית. אנו מובילים קו עיצובי מגוון המציע רהוט מעוצב עם איכות בלתי מתפשרת, ברמת מחירים נגישה לקהלים רחבים ומגוונים.

דילוג לתוכן