חיפויים לקיר אריק דיזיין חנות רהיטים

חיפויים לקיר הם הרבה מעבר לשינוי מראהו החיצוני של הבניין שלכם!

לא מעט אנשים כיום בוחרים להחליף חיפוי קיר חיצוני דמוי אבן או בשלל סגנונות שונים לבחירה במטרה לשנות את מראה הבניין. כל עולם העיצוב עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ונכנס עמוק לתודעה של כולנו. ניתן לראות זאת בכל צעד ושעל בהליך בחירת בגדי הלבוש, בחירת שלל רהיטים לפנים הדירה ואף בחירת חיפויים לקיר חיצוני. אם עד לפני מספר שנים אנשים רבים בחרו את בגדי הלבוש
בעיקר על סמך רמת הנוחות, את רהיטי הדירה בעיקר על סמך הפרקטיקה וממש לא הביעו התעניינות יתירה בחיפויים החיצוניים של הבניין שלהם, הרי לנו שכיום המצב שונה בתכלית. אז רגע לפני שגם אתם בוחרים לשנות את המראה הכללי של הבניין, חשוב להכיר כמה נקודות חשובות אודות חיפויים לקיר חיצוני/פנימי.

הכירו את כל ההבדלים בין חיפויים לקיר חיצוני לבין חיפויים לקיר פנימי

תחילה, חשוב להבדיל בין חיפויים לקיר חיצוני לבין חיפויים לקיר פנימי. על מנת להצליח לבחור נכון חיפויים לקיר פנימי חייבים להתייחס לכמה וכמה משתנים במטרה לוודא כי החיפוי אכן יתאים לו העיצובי ולמראה הכללי של כל הדירה. לכן, הצעד הראשון שעליכם לעשות לפני שאתם מגיעים למעמד הבחירה של חיפויים לקירות פנימיים הוא היכרות עם הקו העיצובי של כלל הדירה, היכרות עם סגנונות פרטי הריהוט המוצבים בקרבת מקום הקיר שתרצו לחפות וכמובן היכרות מעמיקה עם טעמכם האישי והעדפותיכם העיצוביות. אנשים רבים אשר בוחרים לדלג על השלבים הללו מוצאים את עצמם עומדים אובדי עצות אל מול המבחר הגדול הקיים לרשותם. אריק דיזיין מציע מגוון עשיר במיוחד של אפשרויות חיפוי קירות ולכן, במטרה להצליח להימנע מבלבול של ממש שיגרום לכם לבחור לא נכון, קיימת חשיבות רבה להתייחס בכובד רא לכל אחד מהשלבים שהובאו מעלה.

כך תצליחו להתאים חיפוי פנימי לקו העיצובי של דירתכם

במטרה להכיר לעומק את הקו העיצובי של כל הדירה שלכם חשוב לשים לב לסגנונות/צבעים/חומרים של פרטי ריהוט שחוזרים על עצמם. במידה ותצליחו לזהות כמה וכמה פרטי ריהוט באותו סגנון עיצובי, בצבע דומה או אף תואם וכן המיוצרים מאותם חומרי ייצור, תוכלו אט אט להתחקות אחר הקו העיצובי אליו אתם צריכים להתאים את חיפוי קירות שתבחרו. יש להדגיש כי ישנם מעצבים הבוחרים דווקא חיפויים לקיר ללא כל קשר לקו העיצובי במטרה לייצר שבירה למטרות הבלטה או הדגשה. אך בכל מקרה, גם הבוחרים בשיטה זו מודעים לקו העיצובי ומתייחסים אליו בדרך ההתאמה או דווקא בדרך הניגוד והשבירה. לאחר שאתם מכירים היטב את הקו העיצובי של דירתכם, הגיע הזמן שתכירו את טעמכם האישי והעדפותיכם האישיות.

הכירו את טעמכם האישי טרם מעמד הבחירה

עד שלב זה כלל השלבים טכניים בלבד ודורשים בדיקה והתייחסות לפרטים בשטח. שלב זה שונה ומצריך מכם מחשבה עמוקה בכדי לגלות את טעמכם האישי על בוריו. אנשים רבים בוחרים לדלג על שלב זה בטענה כי הם מכירים את טעמם האישי והעדפותיהם העיצוביות גם ללא השקעת זמן מיותרת אך כאשר הם מגיעים למעמד הבחירה הם מגלים כי הם המון סגנונות וצבעים שונים מצליחים למשוך להם את העין. לכן, אל לכם להקל ראש בשלב זה, התייחסות בכובד ראש תמנע מכם לא מעט בלבול מיותר בהמשך הדרך.

מגוון עשיר של סוגי חיפויים בסגנונות שונים – כך תצליחו לאתר את החיפוי המתאים ביותר עבורכם

הצעד הבא שאתם צריכים לעבור בדרך לבחירה נכונה של חיפויים לקיר פנימי הוא היכרות עם כלל האפשרויות העומדות לרשותכם. אריק דיזיין מציע מגוון רחב במיוחד של אפשרויות כך שתוכלו לבחור בין סגנונות שונים, מגוון צבעים לבחירה ועוד. אנשים רבים אשר מגיעים למעמד הבחירה ללא היכרות עם כלל הדגמים הקיימים, מוצאים את עצמם מתפשרים על הדגם הטוב והמתאים ביותר שנמצא בחנות אליה הם הגיעו. אילו הם היו מכירים חלק נכבד מהחיפויים הקיימים הם היו יודעים שבחנויות אחרות ישנן אפשרויות רבות נוספות שיוכלו להתאים במדוייק לצרכים שלהם, ללא כל צורך בהתפשרות. בעזרת רשת האינטרנט ניתן להגיע לכלל החיפויים הקיימים כיום במספר דקות בודדות וללא כל מאמץ. דקות אלה שתשקיעו מול המחשב יאפשרו לכם לבחור נכון את החיפויים המתאימים ביותר לטעמכם האישי שלכם וכן לקו העיצובי של כלל הדירה.

חיפוי קירות חיצוניים – הרבה מעבר לשיפור המראה הכללי של הבניין

לעומת זאת, במידה ואתם מעוניינים באפשרות של חיפוי קיר חיצוני דמוי אבן, הליך הבחירה שונה בתכלית. חשוב לדעת כי חיפוי קיר חיצוני דמוי אבן משמש עבור הבניין שלכם הרבה מעבר למראה מרשים. חיפויים לקיר חיצוני שומרים על בטיחות הבניין, מונעים לא מעט בעיות ותקלות מידי חורף ומונעים לא מעט בלאי מהבניין עקב חשיפתו לכל תנאי מזג האוויר. אז רגע לפני שאתם בוחרים חיפויים לקיר חיצוני, חשוב שתכירו את כלל שימושיו החשובים ביותר.

כך תגנו על תשתיות הבניין שלכם מפני פגיעה קשה של תנאי מזג האוויר

יציבותו ובטיחותו של הבניין שלכם חשובים הרבה יותר ממראהו החיצוני ולכן זה מה שאמור לעמוד לנגד עיניכם בראש ובראשונה כאשר אתם בוחרים חיפויים לקיר חיצוני. חיפוי קיר חיצוני דמוי אבן נחשב למרשים ביופיו ואף איכותי במיוחד מבחינת רמת הבידוד שהוא מעניק לבניין. אריק דיזיין מספק מבחר גדול של חיפויים לקיר חיצוני כך שיוכלו להתאים לבניין שלכם הן מבחינת רמת איכות בידודם והן מבחינת המראה הכללי. חיפויים לקיר חיצוני נועדו בעיקר בכדי למנוע מתנאי מזג האוויר להשפיע לרעה על בסיסי הבניין, יציבותו ועמידותו לאורך שנים. השמש היוקדת בימי הקיץ החמים במדינת ישראל עלולה לפגוע קשות בבניינים שאינם מחופים כראוי. כמו כן הגשמים בימי החורף הקרים אף הם עלולים ליצור נזקים של ממש בבניין שלכם. לכן, חשוב לייחס חשיבות רבה לרמת אטימותו של חומר החיפוי הבא שתבחרו לבניין שלכם.

מי הגשמים עלולים לחלחל לפנים דירתכם וליצור נזילות של ממש

מי הגשמים בימי החורף הקרים אשר פוגעים בקירות חיצוניים ללא חיפויים לקיר עלולים ליצור נזקים של ממש. בין כלל הנזקים השכיחים ביותר תוכלו למצוא את הופעתו של העובש בדירות המגורים. מי הגשמים הפוגעים בקירות ללא חיפוי מצליחים אט אט לחלחל אל פנים הקירות עד שהם מגיעים לפנים הדירות בבניין. מים אלה עלולים לייצר נזילות של ממש אך גם במקרים בהם לא יווצרו נזילות בדירות עצמן, הרטיבות התמידית תגרום להופעתו המהירה של העובש. אנשים רבים לא מודעים לכל הנזקים שהעובש יכול לייצר ולכן חשוב להדגיש את העיקריים שבהם.

הופעתו של העובד – מעבר לפגיעה אסתטית, הוא פוגע גם באיכות האוויר שאתם נושמים!

ראשית, העובד פוגע קשות באסתטיקת הדירה ויוצר מעין כתמים כהים על הקירות. כתמים אלה מתפשטים בחלל ויכולים במהירות רבה להגיע לכל קירות החדר ואף לכל קירות הבניין. גם לאחר ייבוש מלא של הקירות, יוותרו סימנים לרטיבות שהייתה על הקירות ולעיתים אף קילופי צבע. שנית, העובש יוצר תחושת מחנק תמידית וריח לא נעים אשר פוגע בשהיה בחלל. העובש המתפשט במהירות מפיץ ריחות לא נעימים אשר עלולים לגרום לבעיות נשימה. מעבר לריחות הלא נעימים, איכות האוויר יורדת מה שעלול לפגוע בבריאותם של הגרים בדירה מעובשת. אם לא די בכך, הפגיעה השלישית של הופעת העובש היא פגיעה כלכלית חמורה. העובש לא מסתפק בשהייה על הקירות בלבד ולעיתים תכופות עובר לפגוע ברהיטים רבים בחלל. העובש אשר מתלבש על הרהיטים גורם להרס רב עד כדי הוצאתם משימוש. כמו כן העובד עלול לפגוע גם במזגנים בדירתכם וליצור תקלות חוזרות ונשנות. בעת הדלקת המזגן הוא יפיץ אוויר מעובד ולא בריא מה שיצור ריח לא נעים, תחושת מחנק ואף יפגע בבריאותם של הנמצאים בחלל.

חיפויים חיצוניים שישמרו על אטימות הבניין יסייעו לשמירה על יציבותו ועמידותו לאורך שנים

לכן, אל לכם להקל ראש בבחירת חיפויים לקיר חיצוני בבניין שלכם כי הרבה מעבר לשיפור הנראות, חיפוי מקצועי בעל רמת אטימות גבוהה ישפר את אורח החיים בבניין וישמור על עמידותו לאורך שנים. אך הופעת העובש בדירות הבניין הוא רק ההתחלה. חלחול מי הגשמים לחלקים פנימיים של הבניין שלכם יפגעו בתשתיות הבניין במרוצת השנים. פגיעה בתשתיות הבניין יכולה להיות מסוכנת הרבה יותר מהופעתו של העובש ועתידה לפגוע בבטיחות הבניין כולו. חלחול מי הגשמים יגרמו לרטיבות תשתיות הברזל ושחיקתם ואף רטיבות חומרי הבטון עד כדי התפוררותם במרוצת השנים. גם בטון, הנחשב לאחר מחומרי הבניה החזקים והעמידים ביותר יחל את הליך התפוררותו תוך מספר שנים ללא חיפויים לקיר חיצוני. עונת השמש החמה אף היא אינה תורמת רבות לשמירת עמידותו ויציבותו של הבניין לאורך שנים. השמש החמה בישראל בעונת הקיץ פוגעת קשות בבניינים שאינם אטומים באופן הרמטי. פגיעת עונת החורף בשילוב פגיעת עונת הקיץ החמה יביאו לכדי ערעור יציבותו של הבניין ואף יגרמו לבלאי מהיר במיוחד.

הכירו את אחת האפשרויות השכיחות ביותר – חיפוי קיר חיצוני דמוי אבן

חיפוי קיר חיצוני דמוי אבן יכול למלא את מלוא צורכי הבניין שלכם הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה עיצובית. על כן, אנשים רבים כיום בוחרים לשנות את מראהו החיצוני של הבניין שלהם ולשלב בו חיפוי קיר חיצוני דמוי אבן. אך חשוב להדגיש ולומר כי מעבר לחיפוי עצמו, קיימת חשיבות רבה לאטום את כל הקירות החיצוניים של הבניין מידי כמה שנים. לא מעט אנשים סבורים כי אם קירות הבניין שלהם מחופים, הם מבודדים לחלוטין ומצליחים לשמור על תשתיות הבניין מפני תנאי מזג האוויר. לכן, חשוב לדעת כי כל מספר שנים יש להזמין אנשי מקצוע מיומנים לאיטום קירות חיצוניים בסנפלינג במטרה לוודא כי כל חזיתות הבניין יהיו מוגנות לחלוטין מפני השמש החמה או מי הגשמים.

השיטות השונות לחיפוי קירות – מנופים, פיגומים וסנפלינג

ישנן מספר שיטות מרכזיות לחיפוי קירות חיצוניים במקצועיות רבה כאשר השיטה המוכרת והמרכזית ביותר היא הדבקתם של האריחים. הדבקת האריחים אמורה להחזיק מעמד ולהתמודד עם כל תנאי מזג האוויר, אך בפועל, לא אחת קורה שהדבר פשוט מתבלא עם השנים מה שגורם לנשירות של אריחים מקיר הבניין. נשירת האריחים מהקירות החיצוניים של הבניין עלולה להיות מסוכנת במיוחד, ומעבר לפגיעה האסתטית וכמובן לחשיפת תשתיות הבניין לתנאי מזג האוויר, היא עלולה לסכן את בריאותם של כל העוברים בקרבת מקום בעת הנפילה. לכן, בניינים רבים בישראל מעדיפים להקדים תרופה למכה ולאחר מספר שנים של של עמידות הדבק, מחזקים חיפוי קירות חיצוניים על ידי ברגים. אנשי מקצוע מיומנים בתחום יודעים להגיע לכל אריח ואריח ברמת הנוחות והנגישות הגבוהה ביותר במטרה לחזקו היטב על ידי בורג אחד בלבד.

הימנעות ממצבים מסוכנים בהם אריחי הבניין מתחילים לנשור

את הבורג מציבים במרכז האריח בכדי שייסייע לדבק להחזיק בבטחה את האריחים לעוד שנים ארוכות ללא חשש נפילה. בחירה נכונה של אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים בתחום תאפשר לכם לחזק את כל אריחי הבניין תוך זמן קצר וברמת בטיחות גבוהה. חשוב לדעת כי ישנן חברות אשר בוחרות להצטייד בשיטות עבודה שונות כאשר המרכזיות שבהן הן חיזוק אריחים על מנוף ייעודי, הצבת פיגומים סביב הבניין או שימוש סנפלינג. השימוש בסנפלינג לחיזוק האריחים נחשב למוצלח ביותר הן בשל מהירות העבודה, הן בשל נגישות העובדים לכל אריח ואריח ובעיקר בשל עלויות נמוכות בעשרות אחוזים בהשוואה לחלופות.

מבחר גדול של חיפויים חיצוניים לבחירתכם

כל שנותר לכם לעשות לפני תחילתו של הליך חיפויים לקיר החיצוני של הבניין הוא להכיר את כלל האפשרויות שעומדות לרשותכם ולהתאים את סגנון החיפוי המתאים ביותר. אריק דיזיין מציע מבחר גדול של חיפויים לקיר שיוכלו להתאים במדוייק לצרכים שלהם הן מבחינת עיצובם הכללי והן מבחינת רמת עמידותם בפני תנאי מזג האוויר. סקירה מהירה ברשת תאפשר לכם להתמקד ולבחור נכון חיפוי חיצוני ברמת איכות גבוהה מחד, וכן בעל נראות כללית מרשימה מאידך. חיפוי קיר חיצוני דמוי אבן נתפס בעיני רבים כאפשרות הטובה ביותר אשר מספקת את כל סל הצרכים להם הבניין שלכם זקוק.

בחרו נכון את אנשי המקצוע המיומנים ביותר

בחירה נכונה של אנשי המקצוע שידעו לחפות את הבניין שלכם בצורה מקצועית והרמטית תבטיח את רמת הבטיחות והאטימות הגבוהה ביותר. מנגד, בחירה שבחרה שינה מספיק מקצועיות ומיומנת עלולה לגרור חוסר הרמטיות, הדבקה חובבנית שתגרום לנשירות אריחים תוך זמן קצר וכמובן חוסר הצלחה לבודד את תשתיות הבניין מתנאי מזג האוויר. לכן, אל לכם לבחור את החברה הראשונה שהצלחתם לאתר שמציעה שירותי חיפויים לקיר, עליכם להשקיע בבחירה מושכלת תוך בחינת כלל המועמדים והשוואתם. לשם כך, מומלץ לאתר כמה שיותר נותני שירות וליצור רשימת מועמדים ברורה. בעזרת רשימה זו תוכלו לבצע כמה וכמה פעולות סינון והשוואה בין כלל המועמדים על מנת לאתר את הטוב והמומלץ מכולם.

כך תהיו בטוחים שבעל המקצוע שלכם אכן מקצועי ומומלץ

בין כלל פעולות הסינון וההשוואה חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת מלקוחות ששכרו את שירותי המועמדים בעבר. קריאת כמה שיותר חוות דעת חיוביות תסייע לכם לאשר כי אכן מדובר בחברה מקצועית ומיומנת שיודעת להעניק שירות חיפויים לקיר על הצד הטוב ביותר. לאחר שלב זה, השאירו רק את המועמדים המובילים ביותר ברשימה והמשיכו לקרוא כל פיסת מידע ברשת אודותם. בשלב הבא, מומלץ ליצור קשר עם החברה המציעה שירותי חיפוי קירות חיצוניים במטרה לקבל הצעת מחיר משוערת וכמובן להכיר את אופן פעולתה של החברה. כפי שציינו מעלה, ישנן חברות אשר בוחרות להיעזר במנופים, אחרות בפיגורמים ונוספות בסנפלינג. שיטת הסנפלינג נחשבת למועדפת ביותר הן בשל מהירות העבודה, הן בשל בטיחות העבודה והן בשל עלויות העבודה. שימוש בסנפלינג חוסך לא מעט זמן יקר וכוח אדם מה שבא לידי ביטוי במחיר נמוך בעשרות אחוזים בהשוואה לחלופות. בחרו נכון את אנשי המקצוע, את השיטה הטובה ביותר וכמובן את חומרי חיפוי הקירות כל שישפרו את מראה הבניין מחד, אך חשוב יותר, ישמרו על אטימותו ועמידותו אל מול כל תנאי מזג האוויר.

Picture of אריק דיזיין - ריהוט מעוצב

אריק דיזיין - ריהוט מעוצב

אצלנו באריק דיזיין, תמצאו מבחר מקיף אך מוקפד של פריטים יפהפיים, קלאסיים ונועזים החל מסלון, פינות אוכל, חדרי שינה, ספות, כורסאות, כסאות, שולחנות, שידות, גופי תאורה, שטיחים ומבחר אקססוריז משלימים לבית. אנו מובילים קו עיצובי מגוון המציע רהוט מעוצב עם איכות בלתי מתפשרת, ברמת מחירים נגישה לקהלים רחבים ומגוונים.

דילוג לתוכן